ФОТОІСТОРІЯ

технікум - коледж - інститут
img-1
img-2
img-3
img-4
img-5
img-6

Керівники навчального закладу

 

 

Бережанський технікум механізації сільського господарства  

1959 

Kovalenko

Іван Андрійович Коваленко


Першим директором новоствореного технікуму став Іван Андрійович Коваленко, 1929 року народження, за фахом інженер – механік. Під його керівництвом за короткий час від березня по вересень 1959 року було переобладнано приміщення колишнього адмінбудинку під навчальні аудиторії, укомплектовано штат викладачів, здійснено набір учнів та проведено перші вступні екзамени. 120 юнаків і дівчат із закінченою семирічною освітою стали першими учнями технікуму, навчальні предмети викладали 15 кваліфікованих педагогів.

 Бережанський технікум механізації сільського господарства

1959 - 1965

Marchenko

Микола Сергійович Марченко


На початку грудня 1959 року новим директором технікуму призначено Миколу Сергійовича Марченка, уродженця Лохвицького району Полтавської області, який перед тим працював завучем в Охтирському технікумі. Згадується він як енергійна людина, знаючий, компетентний викладач предмету "Трактори та автомобілі. Як директор, Микола Сергійович проявив себе вмілим керівником і організатором, чуйним до викладачів та учнів, що гармонійно поєднувалося з його вимогливістю і принциповістю.

Бережанський технікум механізації та електрифікації сільського господарства

1965 - 1972

 Chepurny

Олександр Макарович Чепурний


У 1965 році директором Бережанського технікуму механізації сільського господарства призначено Олександра Макаровича Чепурного, який народився на Черкащині. За плечима цієї вольової людини був нелегкий фронтовий шлях, навчання в Українській сільськогосподарській академії, керівництво училищем механізації і кілька років адміністративної роботи у владних структурах районного рівня. Компетентний і вдумливий спеціаліст, турботливий та ощадливий господарник, він був і доброзичливим, і вимогливим водночас.

За час керівництва О.М.Чепурного на території технікуму споруджено навчальний корпус відділення електрифікації. Для викладачів закладу було зведено 4-квартирний будинок.

 Бережанський технікум механізації та електрифікації сільського господарства

1972 - 1992

Litvinov

Іван Дмитрович Літвінов


З 22 лютого 1972 року по 10 лютого 1992 року Бережанський технікум механізації сільського господарства очолював Іван Дмитрович Літвінов.

Ті роки були особливо сприятливими для розширення матеріально-технічної бази. В 1972 року розпочалося спорудження лабораторних корпусів, в тому числі й навчального корпусу № 2 на полігоні. Суттєво поліпшено житлово-побутові умови для студентів та викладачів технікуму. Зокрема, зведено студентський гуртожиток на 210 місць, а також 43-квартирний будинок для сімей викладачів.

Лабораторії на відділеннях були обладнані настільки добре, що на той час в них виконувалося 95 відсотків лабораторно-практичних робіт. На тій основі активно працювали гуртки технічної творчості, учні технікуму були постійними учасниками та призерами республіканських виставок, що проводилися у Немішаєвському сільськогосподарському технікумі. Активно працювали спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності. Учнівські команди і окремі спортсмени неодноразово здобували призові місця на республіканських та обласних змаганнях.

Добре зарекомендував себе народний самодіяльний хор та духовий оркестр технікуму. Особливої виконавської майстерності набув хоровий колектив під керівництвом умілого організатора та диригента Зіновія Головацького - заслуженого працівника культури України.

Бережанський агротехнічний коледж
Бережанський агротехнічний інститут 

1992 - 2017

Pavliskyy

Павліський Василь Михайлович


З 1992 року до 2017 рік технікум, а згодом,  інститут очолив доктор технічних наук, професор Павліський Василь Михайлович – енергійна, наполеглива і рішуча людина з новим мисленням і чітким баченням перспективи розвитку навчального закладу. Завдяки поєднанню цих факторів, порівняно, за короткий час в тісній співпраці з Національного університету біоресурсів і природокористування України вдалося реалізувати першочергові завдання щодо переведення закладу на якісно новий шлях від технікуму до коледжу, від коледжу до інституту.

Народився 25 травня 1941 року в селі Угринів, що на Івано-Франківщині. 1968 р. закінчив Львівський політехнічний інститут. Навчався в аспірантурі, працював у конструкторському бюро Московського центрального науково-дослідного автомобільного та автомоторного інституту, 1978 року призначений начальником науково-дослідного відділу ВО «Київтрактородеталь». Згодом очолив Бережанський агротехнічний коледж, 3 2001 року — ректор  Бережанського  агротехнічного  інституту.

Доктор технічних наук. Заслужений машинобудівник України, Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, відзнакою «Відмінник освіти України», володар міжнародної нагороди імені Сократа — за особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства. За результатами рейтингу Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління при Кабінеті Міністрів України удостоєний почесної нагороди «Свята Софія» — за особистий внесок у відродження духовності, національної науки та культури, медаллю «Незалежність України» міжнародного академічного рейтингу  популярності  та  якості  «Золота  фортуна».

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж"

 з 2014

Pylypyshin_S.jpg

Пилипишиин Світлана Ігорівна


У 2014 р. Пилипишин Світлана Ігорівна призначена в.о. директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж». У квітні 2015 року, за результатами конкурсу, обрана директором коледжу.

Народилася 16 лютого 1978р. в м. Бережани Тернопільської області. У 2000р. закінчила Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. З 2000р. працювала в Бережанському агротехнічному інституті на посадах асистента, старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін.

У 2010р., після захисту кандидатської дисертації, очолила кафедру української та іноземних мов. З 2011р. завідувала лабораторією педагогічної майстерності та контролю якості знань.

Є членом ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області. На базі коледжу проводяться засідання обласних методичних об’єднаньта інші заходи, ініційовані головою ради.

Переймала міжнародний досвід щодо організації навчального процесу, інноваційних методів та технологій навчання у Міжнародному університеті Шиллера (м. Париж, Франція). Брала участь у Міжнародному навчальному семінарі «Інноваційні методи та технології організації навчального процесу. Дуальна система освіти як один із методів реформування системи підготовки фахівців для аграрного сектору» (м. Лейпциг, Німеччина).

Пилипишин С.І. і очолюваний нею колектив беруть активну участь у громадському житті та розвитку благодійності міста і району.

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

2017

Pylypyshin_S.jpg

в.о. директора

Горбатюк Роман Миколайович


У 2017 році на посаду інституту призначений кандидат технічних наук, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, Горбатюк Роман Миколайович.
Горбатюк Роман Миколайович, вчене звання доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін. У 2011 році на підставі прилюдного захисту докторської дисертації «Теоретико-методичні засади професійної підготовки майбутніх інженерів-педагогів комп’ютерного профілю» присуджено науковий ступінь доктора педагогічних наук із спеціальності 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти». Рішенням атестаційної комісії 2013 року присвоєно вчене звання професора кафедри комп’ютерних технологій.Є автором понад 150 наукових та навчально-методичних праць.

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

 з 2017

Zhubak

Жибак Мирон Миколайович


7 жовтня 2017 р. Жибак Мирон Миколайович призначений директором відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».

Народився 7 листопада 1957 р. в м. Підгайці Тернопільської області. Закінчив Підгаєцьку середню школу. Навчався у Львівському лісотехнічному інституті за спеціальністю «Лісоінженерна справа» (1975-1980) та у Тернопільському інституті народного господарства за спеціальністю «Планування промисловості» (1987-1991).

Педагогічну роботу розпочав у 2003 р. старшим викладачем кафедри бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів та кредиту Бережанського агротехнічного інституту. У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію і отримав ступінь кандидата економічних наук. Згодом очолив кафедру «Лісового і садово-паркового господарства», а у 2004 р. призначений деканом економічного факультету інституту. У 2011 р. захистив докторську дисертацію на тему: «Розвиток трудового потенціалу села західного регіону України: теорія, методологія, практика». Він є автором понад 100 наукових праць з проблем соціально-економічного розвитку лісового та сільського господарства, зокрема, 6 навчальних посібників з грифом МОН України.

Активний громадський діяч, є депутатом Бережанської районної ради двох скликань, депутатом Бережанської міської ради (голова земельної комісії), членом економічної ради Бережанської райдержадміністрації, членом виконкому Бережанської міської ради.

 

 

Сторінки історії

history

Історія становлення закладу

history

Фотографії викладачів технікуму

history

Розвиток матеріальної бази

history

Випускні фотоальбоми студентів

 

history

Головний корпус закладу

history

Фотографії із студетнського життя

history

Ретро світлини Бережан

history

Ваші відгуку та пропозиції

Kachurivskyy

КАЧУРІВСЬКИЙ Володимир Орестович


Автор ідеї, розробка моделі сайту, технічне розгортання та супровід, веб-дизайн

Shtogryn S

ШТОГРИН Сергій Степанович


Техічна підтримка, комп'ютерна графіка, оцифрування та групування світлин

Kachurivska_a.jpg

КАЧУРІВСЬКА Ганна Михайлівна


Контент-менеджер, оптимізація світлин

Pulpushun.jpg

ПИЛИПИШИН Олександо


Банер "Ретро світлини", SVG графіка.

СПІВЗАСНОВНИКИ

Logo batiВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
Приєднуйтесь до спільноти          

Logo batkВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж"
Приєднуйтесь до спільноти         
 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!